یوتیوب یک سرویس اشتراک گذاری ویدئو و شبکه اجتماعی آنلاین آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در سن برونو، کالیفرنیا قرار دارد. Youtube در 14 فوریه 2005 توسط استیو چن، چاد هرلی و جاوید کریم ساخته شد. این وب سایت اکنون متعلق به گوگل است و پس از جستجوهای گوگل دومین وب سایت پربازدید جهان است. یوتیوب 2.5 میلیارد کاربر ماهانه دارد که در مجموع بیش از یک میلیون ساعت ویدیو در روز تماشا می کنند. از ماه می 2019، ویدیوها با بیش از 500 چرخه در دقیقه آپلود می شدند. گوگل سرویس خبری یوتیوب را در اکتبر 2019 راه اندازی کرد.

در اکتبر 2006، یوتیوب توسط گوگل به مبلغ 1.65 میلیارد دلار خریداری شد. مالکیت گوگل بر یوتیوب، مدل کسب و کار سایت را از درآمدزایی از تبلیغات خالص به ارائه محتوای پولی مانند ویدیوها و محتوای انحصاری YouTube تغییر داد. همچنین گوگل ، YouTube Premium را ارائه می دهد، یک سرویس اشتراک پرداخت به ازای مشاهده که بدون تبلیغات ارائه می شود. یوتیوب همچنین به سازندگان اجازه می دهد تا در برنامه AdSense گوگل شرکت کنند که هدف آن کسب درآمد بیشتر برای هر دو طرف است. یوتیوب تا سال 2020 حدود 20 میلیارد دلار درآمد داشت. تا سال 2021، درآمد سالانه تبلیغات YouTube به 29 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت.

 

دانلود یوتیوب اندروید

یوتیوب را از طریق گوگل پلی با لینک غیر مستقیم می‌توانید دانلود کنید.

امتیاز گوگل پلی : 4.2 (142 میلیون رای)

دانلود غیر مستقیم از Google Play

تعداد نصب : 10B+ (بیش از 10 میلیارد) . این حجم از نصب ، به معنای نصب روی گوشی تمام جهان نمیباشد ، بلکه بسیار از این نصب ها روی تبلت ، تلویزیون های هوشمند ، شبیه ساز های android (اندروید روی کامپیوتر ) ساعت هوشمند و بسیاری از دستگاه های دیگر می‌باشد.

 

دانلود یوتیوب اپل / ios

یوتیوب را می توانید از طریق Apple Store دریافت کنید.

حجم برنامه : 297 MB

ورژن : 17.48.2 (ورژن لحظه ای از طریق اپل استور قابل مشاهده است )

دانلود یوتیوب از اپل استور با لینک غیر مستقیم

 

 

تغییرات اخیر :

17.48.2 : رفع اشکال، بهبود پایداری، تعمیرات پیوسته فضا-زمان.

 

5/5 - (1 امتیاز)