خرید سابسکرایب یوتیوب ( فالوور Youtube )

سابسکرایب یوتیوب

سابسکرایب یوتیوب

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3247 سابسکرایب فیک یوتیوب ( بین المللی) توضیحات 22,208 تومان 100000/10 فعال سفارش

برای خرید سابسکرایب یوتیوب از لیست بالا نوع سابسکرایب خود را انتخاب کنید.
قبل از خرید به یاد داشته باشید برای کانال های مقایر با قوانین کشور ، چیزی ارسال نمیشود.

آیا خرید سابسکرایب کمکی به پیشرفت کانال ما میکند؟خرید به اندازه قطعا میتواند کمک بزرگی کند ، به شرطی که زیاده روی نشود و اگر به عنوان مثال هزار سابسکرایب خریداری کردید ، صبر کنید تا 1000 سابسکرایب واقعی به کانال اضافه شود و سپس مجددا اقدام به خرید کنید .

ارزش اصلی خرید سابسکرایب در چیست؟

خرید سابسکرایب ، به صورت غیر مستقیم میتواند اعتماد کاربرانی که هنوز شمارا دنبال نکرده اند را جذب کند. خود را تصور کنید ، در یوتیوب به دنبال منابع آموزشی فارسی زبان و.. میگردید.به دو کانال بر میخورید که هردو درباره موضوع مورد نظر شما آموزش منتشر کرده اند ، و قطعا آنقدر وقت نخواهید داشت که دونه دونه ویدئو هر کانال را بررسی کنید تا متوجه شوید کدام کانال مفید است ، پس قطعا به میزان سابسکرایب و لایک و بازدید ویدئو های کانال ها دقت میکنید ، و آن کانالی که بیشترین عضو را دارد ، پیش شما از اعتبار بیشتری برخوردار خواهد بود تا کانالی که سابسکرایب کمتری دارد. حال ، در واقع شما با خرید سابسکرایب ، اقدام به جذب اعتماد کاربران خود میکنید...

استریمر یا فروشنده هستید؟

در مثالی دیگر ، اگر فروشنده هستید ، حتی اگر در یوتیوب محصولات ارزانتری نسبت به رقیب خود برای فروش قرار دهید ، کاربر به کانالی اعتماد میکند که مخاطبین (سابسکرایب) بیشتری دارد ، تا کانالی که سابسکرایب کمتری دارد.... یا اینکه ویدئویی را استریم کرده اید و با استریمر دیگری در رقابت هستید ، قطعا کاربرانی که به دنبال گیم پلی و.. هستند ، به استریمی که سابسکرایب بیشتری دارد ، بیشتر اعتماد میکنند تا شمایی که سابسکرایب کمتری دارید.

آیا خرید سابسکرایب به کانال صدمه میزند؟

قطعا اگر خرید سابسکرایب از اندازه ای بیشتر شود ، ممکن است اعتماد یوتیوب به کانال خود را کاهش دهید. پس پیشنهاد میشود در صورتی که 10 هزار سابسکرایب خریداری کرده اید ، صبر کنید و ویدئو های بیشتری منتشر کنید تا 10 هزار سابسکرایب جدید (جدا از خرید) به کانال اضافه شوند و سپس مجددا اقدام به خرید سابسکرایب کنید... اگر در خرید سابسگرایب زیاده روی کنید و با صبر و حوصله خریداری نکنید به احتمال زیاد به مشکل برخورد کنید. با صبر و حوصله و از تعداد کم به زیاد سابسکرایب خریداری کنید.

خرید سابسکرایب غیر قانونی است؟

قطعا خیر ، و یوتیوب در این زمینه هیچ اطلاعیه ای منتشر نکرده است.یوتیوب به میزان سابسکرایب شما توجهی نمیکند و بیشتر به قوانین حق نشر(کپی رایت) کانال های فروش جعلی و کلاه برداری و.. که توسط کاربران گزارش میشوند، و محتوای ویدئوی شما توجه بیشتری دارد.همچنین تعامل با ویدئو هم برای یوتیوب مهم هست.به این معنی که اگر کاربر از ویدئو دیدن کرد ، حتما ویدئو را کامل مشاهده کند ، دیسلایک نکند ، ریپورت نکند ، حتما لایک کند ، نظر دهد و هرچیزی که باعث شود کانال نزد کاربران کاملا واقعی و مفید باشد.

آیا سابسکرایب ها ریزش دارند؟

هیچ یک از سرویس ها ریزش ندارند به جز اینکه در برخی مواقع ممکن است خود کاربری که شما را سابسکرایب کرده است ، آنفالو کند یا اکانت آن کاربر حذف شود .

سابسکرایبر ها چند ساعته ارسال میشود؟

هر سرویس زمان ارسال مختلفی دارد.سرویس های ارزان به دلیل سفارش بالا ممکن است با تاخیر ارسال شوند . اما سرویس های گرانتر به دلیل سفارش کمتر ، گاهی زودتر از زمان اعلام شده ارسال میشوند.

تمام سابسکرایب ها ایرانی هستند؟

خیر ، هر سرویس سابسکرایب ، ربات(فیک) یا ایرانی و خارجی است و سرویس ها کاملا متفاوت هستند.

دیگر نکات در مورد خرید سابسکرایب یوتیوب که بهتر است بدانید.

برای لایو گذاشتن در یوتیوب نیاز است که حتما 1000 سابسکریب داشته باشید.

برای شروع کسب درآمد از یوتیوب ، نیاز است 1000 سابسکرایب داشته باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!