خرید فالوور اینستاگرام از 6000 تومان هر کا

خرید فالوور اینستاگرام با انواع تعرفها​

هر کا = به معنای هر 1000 فالوور میباشد. تمام قیمت های لیست زیر ، برای هر کا میباشد . خرید فالوور اینستاگرام به طور قطعی ، باعث پیشرفت پیج شما نمیشود ، چرا که برای هر پیج ، هر نوع فالوور فرق دارد. فالوور اینستاگرام ، یکی از معیار های مهم برای هر فروشگاه است ،چرا که اکثر مشتریان ، در صورتی که مشاهده کنند که پیج شما ، فالوور کمی دارد ، به سختی به شما اعتماد میکند و با خرید فالوور اینستاگرام ، در واقع شما برای پیج خود اعتبار خریداری میکنید.

خرید فالوور فیک ، فقط به جهت بالا نشان دادن آمار فالوور های پیج است و تاثیری در پیشرفت پیج نخواهد گذاشت. (اگر بیشتر از تعداد فالوور واقعی ، فالوور فیک تهیه کنید ، سود که ندارد هیچ ، بلکه ضرر هم میزند)

اگر کد تخفیف دارید ، برای استفاده از کد تخفیف ، ثبت نام کند یا وارد پنل کاربری شوید.

فالوور اینستاگرام

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
2905 فالوور فیک اینستاگرام | کیفیت : رباتی | سرعت ، 1k روزانه | بدون شارژ مجدد توضیحات 4,719 تومان 1000000/100 فعال سفارش
2987 فالوور فیک اینستاگرام | ( فیک / ربات ) | سرعت 10K توضیحات 8,151 تومان 100000/10 فعال سفارش
2664 ( فالوور استار ) ارزان ترین فالوور ایرانی اینستاگرام ( ریزش پایین )(سرعت 2k در روز) توضیحات 10,369 تومان 10000/100 فعال سفارش
2669 فالوور میکس ایرانی اینستاگرام ( کیفیت خوب + هدیه کم ) ⚡️🔥🔥🔥 توضیحات 10,914 تومان 2000000/100 فعال سفارش
2710  فالوور اقتصادی اینستاگرام مقرون به صرفه و ارزان (به همراه  15% هدیه )🎁⚡️💎💥🎁 توضیحات 11,050 تومان 10000/100 فعال سفارش
2724 فالوور میکس خارجی اینستاگرام ( سرعت بالا ) توضیحات 11,427 تومان 10000/100 فعال سفارش
2777 فالوور ایرانی پلاس 👤 کیفیت بالا 😍 ( سرور آپدیت شد ) توضیحات 11,752 تومان 400000/100 فعال سفارش
2778 فالوور سرور میکس سرعت بالا ❤️کیفیت خوب😍 توضیحات 11,765 تومان 2000000/100 فعال سفارش
2668  فالوور سرعت بالا سرور Very Fast⚡⚡🤩 ظرفیت بالا 🤩 توضیحات 12,103 تومان 4500000/1000 فعال سفارش
2746 💯 فالوور اینستاگرام (( قابلیت ارسال به پیجهای پرایوت )) با هدیه + ریزش پایین ، سرعت بالا 💥💥💥 توضیحات 14,666 تومان 40000/100 فعال سفارش
2712 ❤️ فالوور جدیداینستاگرام ( ⏫ این فالوور دارای اکانت های ایرانی می باشد ⏫ ) توضیحات 14,690 تومان 450000/100 فعال سفارش
2721 ❤️❤️ ( ویژه ) با کیفیت ترین فالوور ایرانی با تضمین کیفیت💎💥💎💥⚡️⚡️ توضیحات 24,700 تومان 100000/500 فعال سفارش
2776 💎 فالوور ویژه ایرانی اینستاگرام ، اختصاصی ( اسامی ایرانی ، عکسهای ایرانی  )💎💎💎 توضیحات 26,000 تومان 100000/500 فعال سفارش
2722 ( فالوور مارس ) اسامی ایرانی پروفایلدار بی رقیب در ایران⚡️ 💎💥💎💥💎⚡️ توضیحات 28,600 تومان 100000/500 فعال سفارش
2745 ❤️❤️❤️ ( سوپر ویژه ) فالوور ایرانی نیمه فعال بسیار بسیار با کیفیت ( با ضمانت )🔥💎💥 توضیحات 37,700 تومان 40000/500 فعال سفارش

فالوور چیست ؟( همراه کننده )

* آیا خرید فالوور میتواند به کسب کار شما کند؟ 

به صورت خلاصه باید بگوییم هم میتواند و هم نمیتواند!

میتواند کمک کند : خرید فالوور اینستاگرام به جهت افزایش اعتماد دیگر کاربرانی میباشد که از پیج شما برای اولین بار بازدید میکنند و اولین چیزی که توجه آنهارا جلب میکند ، تعداد فالوور های پیج شما میباشد.

به عنوان مثال در واقعیت ، میبینید که در جایی تجمع شلوغی صورت گرفته است و شماهم به اون سمت میروید تا مشاهده کنید که در آنجا چه خبر است! خرید فالوور مانند خرید این حجم تجمع میباشد تا که بتوانید توجه کاربران و مشتریان واقعی را جلب نمایید که چرا این حجم از فالوور شمارا فالو کرده اند!

در صورتی که کاربری وارد پیج شما شود و مشاهده کند که فالوور های شما کم است ، قطعا به این فکر میفتد که اگر واقعا کیفیت مطالب شما بالا بود ، تا الان فالوور های زیادی را داشتید و حالا که فالوور های کمی دارید ،به این معنی است که کیفیت مطالب شما پایین است و یا اینکه حس کند مطالب شما کپی شده از پیج های اصلی دیگری میباشد….!

خرید فالوور ، همان خرید تجمع است

خرید فالوور مانند همان تجمع است که توجه کاربر را به پیج جلب میکند و باعث میشود که کاربر شمارا فالو کند تا مطالب بعدی شمارا مشاهده کند و از علت این تجمع مطلع شود!

نمیتواند کمک کند: فالوور هایی که خریداری میکنید ، افرادی هستند که غیر اختیاری پیج شمارو دنبال کرده اند و برای اینکه اعتماد فالوور های ادد شده را جلب کنید ، نیاز است که قبل از خرید فالوور ، 5 تا 10 پست آخر خود را با بالاترین کیفیت و دقت منتشر کنید تا زمانی که فالوور ها ناخواسته به پیج شما اظافه شدند ، به کیفیت بالای پیج شما پی ببرند (با مشاهده پست های جدید پج) و حداقل آنفالو نکنند تا فرصتی برای شما فراهم شود تا کیفیت پیج را نشان دهید.

پس در آخر خرید فالوور پیشنهاد میشود و پس از خرید آن کاملا بستگی به کیفیت 10 پست آخر شما و پست های بعدی شما دارد که کاربران ماندگار باشند یا خیر.

افزایش فالوور اینستاگرام با خرید فالوور ، هیچ صدمه ای به پیج شما وارد نمیکند ، مگر اینکه به یکباره بدون در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا ، اقدام به خرید کنید.

برخی از تعرفه های فالوور اینستاگرام:

10k فالوور ارزان حدود 46 هزار تومان هزینه دارد که فالوور ارزان با کیفیت حدود 93 هزار تومان قیمت دارد.

برای خرید 50k فالوور فقط 230 هزار تومان میپردازید که پیشنهاد میشود سرویس 2987 را انتخاب کنید که ریزش کمتری دارد که 50k فالوور از این سرویس حدود 460 هزار تومان است .

قیمت ۱۰ کا فالوور با کیفیت ایرانی از 100 هزار تومان برای 10 کا شروع میشود به بالا.

خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش یک دروغ بیش نیست ! چرا ؟ زیرا این نوع فالوور یا فیک است یا قطعا ریزش دارد . 

چرا فالوور واقعی ریزش دارد ؟ به دلیل اینکه ممکن است کاربرانی که شما را دنبال میکنند ، بعد از مدتی از مطالب شما راضی نباشند که شما را آنفالو میکنند یا ممکن است اکانت آنها حذف شود که این هم باعث کاهش رتبه میشود.

 

آیا تمام فالوور ها واقعی هستند؟

شیراز سوشال بیش از 10 نوع سرویس فالوور ارائه میدهد که میتوانید توضیحات هر سرویس را قبل از خرید مشاهده نمایید تا فالوور با کیفیت مد نظر را تهیه کنید.هم فالوور فیک و هم فالوور واقعی و هم فالوور مخلوط از فیک و واقعی در لیست قابل مشاهده است.

آیا فالوور ها ریزش دارند؟

بله ، ریزش فالوور ها طبیعی است ، دلایلی مانند عدم علاقه کاربران به موضوع پیج شما ممکن از باعث آنفالو کردن شود.پیشنهاد ما به شما این است که قبل از ثبت سفارش ، 5 پست آخر خود را به بهترین پست های خود که از قبل آماده کردید اختصاص دهید تا کاربر پس از فالو کردن ، از آنفالو کردن منصرف شود. همچنین در برخی از سرویس ها از 10 تا 40 درصد فالوور بیشتر به عنوان هدیه دریافت میکنید تا جبران ریزش شود.

چگونه فالوور های خود را تبدیل به فالوور فعال کنیم؟

1-سعی کنید هر پستی را که منتشر میکنید ، از طریق استوری کاربران را از پست جدید مطلع نمایید.در استوری ها از نظرسنجی ها استفاده کنید . برای برخی از استوری ها، از کاربران خود بخواهید تا نظرشان را راجب استوری بیان کنند (ریپلای).

فالوور سفارش دادم ، ولی چرا چیزی ارسال نشد؟

ممکن است به هنگام ثبت سفارش ، لینک پیج خود را به درستی وارد نکرده باشد. الگوی صحیح لینک پیج: https://instagram.com/shirazsocialcom همچنین فراموش نکنید که قبل از سفارش ، پیج خود را به حالت عمومی (public) قرار دهید اگر با وجود موارد بالا ، بازم هم فالووری دریافت نکردید ، در کمتر از یک ساعت توسط تیم شیراز سوشال بررسی شده و اگر خطایی وجود داشت رفع میشود و فالوور ها برای شما ارسال خواهند شد.

از ثبت سفارش پشیمانم ، چطور آن را لغو کنم؟

پس از ثبت سفارش به مدت 15 دقیقه فرصت دارید تا سفارش خود را لغو نمایید ، پس از لغو سفارش ، مبلغ به حساب شما بازگشت داده نخواهد شد و به پنل کاربری منتقل میشود تا در صورتی که سفارش دیگیری داشتید ، بتوانید از مبلغ استفاده نمایید.

دلیل ارزانی فالوور ایران چیست ؟ ایا فالوور فیک است؟

دلیل ارزانی فالوور ایرانی ، این است که فالوور ها توسط اپلیکیشن و سرور های اختصاصی شیراز سوشال ارسال میشود و دیگر سایت های فروش فالوور به دلیل رتبه ای که در نتایج جستجوی گوگل به دست آورده اند با توجه به اعتبار جایگاه خود در گوگل ، هر نوع قیمتی را که منتشر کنند ، باز هم مشتریان زیادی را کسب میکنند ، اما شیراز سوشال برای سال ها اول فعالیت به قیمت بسیار ارزان محصولات خود را به فروش میرساند تا شاید بتوانیم با این قیمت ، رضایت کاربران را جلب کنیم.

نیم ساعت از ثبت سفارش گذشته است ،اما چیزی ارسال نشده است

محصولات فالوور به سرور های مختلفی وصل هستند ، محصولاتی که بیشتر سفارش داشته باشند ، به صف منتقل میشوند و پس از نیم تا یک ساعت ممکن است طول بکشد تا سفارش ارسال شود.این موارد بیشتر برای فالوور های ارزان قیمت به وجود می آید.

چگونه سفارش را پیگیری کنم؟

در صورتی که ثبت نام کرده باشید ، میتوانید وارد پنل کاربری خود شده تا نمودار و وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید ، در صورتی که بدون ثبت نام محصولی را سفارش داده باشید ، میتوانید به شماره 09382532310 در واتس آپ پیام دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به سفارش شما رسیدگی شود.

به اشتباه آی دی پیج را برای ثبت سفارش وارد کردم

در صورتی که آی دی پیج را اشتباه وارد کنید ، میتوانید به تا مدت 15 دقیقه سفارش خود را لغو نمایید. اگر پس از 15 دقیقه متوجه موضوع شدید امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت .مگر اینکه آیدی ای را که وارد کرده اید ، وجود نداشته باشد ، در این صورت به دلیل عدم وجود پیج ، سفارش به صورت خودکار لغو و مبلغ به حساب بازگشت داده میشود.

برای سفارش ، نیاز به تایید هویت است ؟

خیر ، شما در شیراز سوشال به صورت اختیاری میتوانید ثبت نام کنید و جدا از ثبت نام هم میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

چرا به شیراز سوشال اعتماد کنم؟

شیراز سوشال دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد (پایین صفحه ) و برای دریافت این نماد نیاز به امضا و تایید هویت خواهید داشت و به این معنی میباشد که هویت تیم شیراز سوشال کاملا تایید شده است.

به جهت خرید فالوور اینستاگرام ایرانی برای اینستاگرام از لیست بالا ، گزینه هایی را انتخاب کنید که مربوط به فالوور ایرانی هستند.

خرید فالوور ایرانی باعث میشود که در اکسپلور اینستاگرام، مطالب شما بیشتر به کاربران ایرانی نمایش داده شود تا کاربران خارجی.

برای خرید فالوور فیک ارزان از لیست ، شناسه 2987 را انتخاب کنید. اما برای خرید فالوور اینستاگرام فیک خیلی ارزان ، شناسه 2905 را انتخاب کنید. کیفیت هر دو یکی است ، اما شناسه 2987 ، ریزش کمتری دارد

لطفا توجه کنید که بهترین کار ، خریدن فالوور واقعی است . چرا که هر چه فالوور واقعی تر باشد ، حتی اگر ریزش زیادی شامل شود ، بازم نتیجه مطلوب تری نسبت به فالوور فیک دارد.

اگر قصد کسب درآمد از تبلیغات را دارید ، فالوور فیک اینستاگرام میتواند مفید باشد . ولی اگر پیج فروشگاهی دارید ، تاثیر فالوور واقعی بیشتر است ، چون مطالب شما را به اشتراک میگذارند ، بازدید و لایک و کامنت ارسال میکنند و اگر مشتری هم نباشند ، باعث جذب مشتری خواهند شد .

آموزش خرید فالوور اینستاگرام :

آموزش خرید follower اینستاگرام

مشابه تصویر بالا ، از لیست بالای صفحه ، محصول مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه سفارش را انتخاب کنید.

آموزش تصویری خرید follower اینستاگرام

  • در قسمت کادر مربوط به لینک ، آیدی پیج اینستاگرام یا پست مورد نظر را وارد کنید.
  • تعداد مورد نظر را با توجه به حداقل تعداد سفارش وارد کنید.
  • شماره تماس خود را وارد کنید ( بدون نیاز به تایید شماره )
  • در آخر تیک گزینه قوانین را انتخاب کنید و در آخر گزینه ثبت سفارش را انتخاب کنید.

اگر از قبل در حساب خود ، موجودی داشتید ، وارد پنل شوید تا از موجودی کسر شود ، در غیر این صورت ، مستقیم به درگاه پرداخت منتقل میشوید.

 

خرید فالوور 100k با بهترین کیفیت حدود 3,700,000 تومان و با کمترین قیمت حدود 470,000 تومان هزینه دارد.

رمز اسکریپت اسمارت پنل : smartsocial

 

5/5 - (1 امتیاز)