خرید ممبر بله (کانال و گروه) ( Bale )

برای اولین بار ، خرید ممبر بله ( Bale ) گروه و کانال | ارائه سرویس ممبر ارزان و واقعی ( تماما ایرانی ) برای گفتگو و پیج پیام رسان بله (Bale) از خدمات جدید شیراز سوشال.

با سرویس member بله ، برای کانال و گروه در پیام رسان بله ممبر صد درصد واقعی و 100% ایرانی خریداری کنید.

 

افزایش ممبر بله

خرید عضو برای پیام رسان بله ، مانند اینستاگرام و تلگرام سخت گیری نخواهد داشت ، زیرا پیام رسان بله کاملا حامی کسب و کار شماست و قطعا بابت استفاده از بله ، شما را حمایت خواهد کرد.

پس نگران هر گونه مشکلاتی که پس از خرید ممکن است برای کانال یا گروه شما به وجود آید ، نباشید و با خیال راحت از سرویس افزایش ممبر استفاده کنید.

خرید ممبر بله (کانال و گروه) ( Bale )

عضو گروه و کانال بله

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3236 ممبر واقعی و کاملا ایرانی برای کانال بله توضیحات 250,000 تومان 1000/100 فعال سفارش
3237 ممبر گروه بله ( ایرانی و واقعی ) توضیحات 250,000 تومان 1000/100 فعال سفارش

تمام ممبر های کانال یا گروه بله ، واقعی است؟

بله ، تمام ممبر ها ( دنبال کنندگان ) پیام رسان بله (Bale) ، ایرانی هستند و هیچ گونه ممبر فیک و غیر واقعی ارسال نخواهد شد.با بررسی نماد اعتماد ما ، با خیال راحت خرید کنید.

چه مدت طول می‌کشد تا ممبر ها ارسال شود؟

تمام ممبر ها از 30 دقیقه تا 6 ساعت ممکن است تاخیر داشته باشد.اگر که تعداد سفارشات ما در یک روز زیاد شود ، ممکن است تا 6 ساعت به طول بینجامد.اما سعی می‌کنیم که در سریع ترین زمان ممکن ممبر ها را برای کانال شما ارسال کنیم.

چگونه به شیراز سوشال اعتماد کنیم و مبلغ را پرداخت کنیم؟

شیراز سوشال دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت است و این نماد در صورتی به هر گونه فروشگاهی داده می‌شود که صاحبین آن فروشگاه ، کاملا احراز هویت شده باشند .همچنین اگر تخلفی از ما سر بزند ، نماد اعتماد باطل شده و در نتیجه ، درگاه پرداخت ما مسدود می‌شود . با جستجوی نام شیراز سوشال ، می‌توانید مشاهده کنید که از سوی بسیاری از وبسایت های مجله ای و خبری ، معرفی شده ایم.(اگر تا کنون تخلفی کرده باشیم ، قطعا تا الان سایت فیلتر شده و درگاهی برای پرداخت نداشتیم)

آموزش خرید ممبر بله

خرید ممبر بسیار آسان و راحت است. فقط کافیست با دقت 4 قدم پایین را انجام دهید:

  1. گزینه سفارش را انتخاب کنید.
  2. در قسمتی که نوشته لینک ، شناسه یا لینک دعوت گروه یا کانال را وارد کنید.
  3. گزینه پرداخت را انتخاب کنید.

پس از ثبت سفارش ، شناسه سفارش را ذخیره کنید.(اگر ذخیره نکنید ایرادی ندارد ، اما برای پیگیری سفارشات ممکنه به کارتون بیاد)

5/5 - (2 امتیاز)