خرید فالوور ساندکلاد (Soundcloud Follower)

خرید فالوور ساندکلاد (Soundcloud Follower) با انواع کیفیت های فیک و واقعی ، ایرانی و خارجی ، ارزان و اقتصادی ، فعال و رباتی و دیگر کیفیت ها.

نکات مهم قبل از خرید فالوور ساندکلاود

  1. لطفا قبل از ثبت سفارش، پیج خود را عمومی کنید.
  2. پس از ثبت سفارش ، تحت هیچ شرایطی آیدی پیج خود را تغییر ندهید.
  3. اگر موزیک متعلق به شما نیست ، ممکن است در حین ارسال به مشکل کپی رایت برخورده و سفارش لغو شود.
  4.  به هنگام ثبت سفارش فالوور ساندکلود، فقط لینک صفحه را وارد کنید تا سریعتر ارسال شود.(در صورتی که آیدی وارد کنید ، به صورت دستی به لینک تغییر پیدا می‌کند.)
خرید فالوور ساندکلاد (Soundcloud Follower)

لیست قیمت فالوور سانکلاد

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3223 فالوور واقعی بین المللی ساندکلاد توضیحات 105,300 تومان 10000/100 فعال سفارش
3224 فالوور SoundCloud گارانتی دار ( بین المللی ) توضیحات 124,740 تومان 1000000/20 فعال سفارش

آیا فالوور بین المللی ، فیک است؟

فالوور بین المللی یعنی از هر کشوری به صورت تصادفی شما را دنبال می کنند ، گاهی ممکن است در این میان ، فالوور های ایرانی هم شما را فالو کنند . کیفیت سرویس فالوور فیک (بین المللی) با فالوور واقعی (بین المللی) بسیار متفاوت است. فالوور های فیک ، فقط برای بالا بردن آمار پیج ساخته شده اند اما فالوور واقعی ممکن است تبدیل به طرفدار شوند.

چه مدت طول می‌کشد تا فالوور ها ارسال شوند؟

مدت زمان هر سرویس متفاوت است.فالوور های ارزان به دلیل سفارشات زیاد از 1 تا 6 ساعت ممکن است طول بکشد ، در صورتی که فالوور های گرانتر به دلیل سفارشات کمتر ، سریعتر از 1 ساعت ارسال می‌شوند. به هنگام ثبت سفارش ، با انتخاب گزینه توضیحات ، از مدت زمان ارسال هر سرویس مطلع شوید.

چرا با گذشت زمان ، فعالیت فالوور های بین المللی کم شده است؟

فالوور های بین المللی به دلیل واقعی بودن ، با توجه به انتخاب خود ، می‌توانند موزیک های یک پیج را پخش کنند یا تبدیل به یک طرفدار شوند.یعنی ما هیچ کنترلی بر روی تصمیم فالوور هایی که شما را دنبال می‌کنند نداریم. قبل از خرید فالوور بین المللی ، سعی کنید بهترین موزیک خود را در پیج منتشر کنید.( یک تا دو بار فرصت دارید که آن شخص را طرفدار خود کنید )
5/5 - (1 امتیاز)