خرید فالوور توییچ ( Twitch )

Twitch follower

خرید فالوور توییچ ( Twitch Follower ) با بهترین قیمت و انواع کیفیت ، انواع فالوور فیک و واقعی.

با خرید فالوور توییچ ، اگر به تازگی استریمر شده اید ، میتوانید توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کنید و این فرصت را به دست می آورید که هنر و استعداد خود را به نمایش بگذارید.

فالوور توییچ

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3230 فالوور فیک توییچ ( بین المللی ) توضیحات 10,787 تومان 5000/20 فعال سفارش
3192 فالوور ارزان توییچ توضیحات 11,421 تومان 10000/100 فعال سفارش
3231 فالوور بین المللی توییچ ( فیک و واقعی مخلوط ) توضیحات 17,449 تومان 200000/20 فعال سفارش

توجه کنید که فالوور واقعی ، احتمال اینکه شما را آنفالو کند بسیار است ، پس اگر تا نهایت 5 درصد ریزش داشتید ، نگران نباشید.بسیار کم پیش میاد که کاربران ، ریزش فالوور داشته باشند.

فالوور twitch به شما کمک میکند تا خود را حرفه ای نشان دهید و اگر در مورد بازی خاصی استریم دارید ، توجه بسیاری را به خود جلب میکنید.

 

از توییچ بیشتر بدانید:

twitch یک سرویس پخش زنده یا استریم است که در زمینه بازی های ویدئویی ، پخش زنده مسابقات ورزشی ، پخش موسیقی و گفتگو فعالیت دارد.
توییچ در سال 2011 تاسیس شد و محبوبیت خود را از سال 2013 به دست آورد که در آن زمان بیش از 45 میلیون کاربر فعال داشت و چهارمین منبع ترافیک اینترنتی در آمریکا محسوب میشد.
نام توییچ در ابتدا justin tv بود که در سال 2013 به توییچ تغییر نام داد .در سال 2014 این شرکت به مبلغ 970 میلیون دلار به آمازون فروخته شد.
در سال 2016 توییچ شرکت curse که یک فروشگاه بازی های ویدئویی مانند استیم بود را خریداری کرد.

آیا فالوور توییچ ریزش دارد؟

توییچ مانند اینستاگرام هیچ محدودیتی برای فالوور پیج ها اعمال نمیکند ، به همین دلیل اکثر سرویس های ما ، بدون ریزش هستند.به هنگام ثبت سفارش ، گزینه توضیحات هر سرویس را مطالعه کنید.

فالوور ها فیک است یا واقعی؟

ما انواع فالوور (سابسکرایب تووییچ) فیک و واقعی را برای خرید قرار داده ایم ، به این مسئله توجه کنید که کیفیت فالوور های فیک به هیچ عنوان مشابه به فالوور های واقعی نبوده و لطفا کیفیت خدمات شیراز سوشال را با سرویس های فیک نسنجید.

ایا فالوور ها ، ایرانی هستند؟

در سرویس ها ، هم سرویس فالوور ایرانی و هم فالوور خارجی توییچ داریم. با انتخاب گزینه "توضیحات" هر سرویس ، می توانید توضیحات کامل مربوط به سرویس را مشاهده کنید.در سرویس فالوور های خارجی توییچ ، فالوور ایرانی هم وجود دارد.
5/5 - (1 امتیاز)