خرید رای اینستاگرام

خرید رای اینستاگرام

خرید رای اینستاگرام برای نظرسنجی و کوییز ها (quiz)

اگر در مسابقات شرکت کرده اید و قصد دارید که برنده مسابقات باشید ، باید بسیار در خرید رای نظرسنجی و کوییز اعتیاد کنید.

 

در خرید رای باید رای دیگر شرکت کنندگان در مسابقات را بررسی کنید که اگر آنها 100 رای به دست آورده اند و شما 50 رای ، حتما 55 رای خریداری کنید .

بلافاصله پس از شروع رای گیری و نظرسنجی اقدام به خرید رای نکنید، زیرا ممکن است دیگر رقبای شما کمترین رای را دریافت کرده باشند و رای های شما اگر بیشتر از دیگر شرکت کنندگان شود ، کاملا مشخص میکند که رای ها خریداری شده است.

 

رای اینستاگرام

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3015 خرید ارسال رای راندوم و تصادفی [راندوم 0-100 رای] [استارت ارسال: 1 ساعت] توضیحات 69,795 تومان 300000/100 فعال سفارش
3014 خرید رای کوییز (Quiz) استوری اینستاگرام [سرعت: 10K/روزانه] توضیحات 228,420 تومان 10000/10 فعال سفارش

دقت کنید که در برخی از سرویس ها ممکن است رای ها با تاخیر بیشتر از زمان نوشته شده ارسال شوند.اگر زمانی به پایان رای گیری نمانده است ، اقدام به خرید کنید ، ممکن است به موقع رای ها را دریافت نکنید.

توضیحات در سرویس را با دقت کامل بخوانید.لینک را مانند الگو های مشخص شده در قسمت توضیحات وارد کنید.

مطمئن شوید که پیج شما عمومی است، نه خصوصی 

 

هنگام خرید poll vote (رای نظرسنجی استوری) ، توجه کنید که هر نوع سرویس معرفی شده در لسیت بالا ، مختص به یک نوع از نظر سنجی های اینستاگرام است ( مانند نظر سنجی دو و چهار گزینه ای یا کوییز و… )

افزایش رای در نظرسنجی اینستاگرام

سرویس رأی گیری اینستاگرام بیشتر برای چالش ها و مسابقات مورد استفاده قرار میگیرد.اما متاسفانه گاهی به دلیل زیاده روی در خرید رای ، کاملا مشخص میشود که رای ها فیک بوده !

اگر که در یک نظر سنجی شرکت کرده اید ، برای اینکه رای های خریداری شده ، واقعی به نظر رسد ، نیاز است که برای آن استوری اول کار بازدید استوری خریداری کنید ، تا وقتی آمار View آن افزایش یابد تا رای های ارسال واقعی به نظر برسد.

اگر که آن استوری 1000 بازدید کسب کرد ، 50 تا 100 رای طبیعی است.

رای فیک کوییز اینستاگرام

رای فیک ، برای چالش و مسابقات اصلا پشنهاد نمیشود ، زیرا قابل شناسایی هستند. اما اگر قصد خرید برای پیج خود را دارید ، چون بازدید کنندگان به اکانت های رای دهنده دسترسی ندارند ، متوجه واقعی و فیک بودن آن نخواهند شد.

 

خرید جواب استوری اینستاگرام

جواب استوری یا ریپلای استوری با سرویس رای استوری متفاوت است . اگر قصد خرید ریپلای استوری دارید (Replay) از صفحه دیدن نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!