خرید ممبر کانال ایتا ( فیک و واقعی ) [Eitaa]

خرید انواع ممبر کانال (فالوور) فیک یا واقعی برای اپلیکیشن پیامرسان ایتا (Eitaa) با بهترین کیفیت و سرعت

 

ایتا ، یک پیامرسان داخلی با ظاهری مشابه به تلگرام از نوع پیشرفته است که کاملا کارایی های مشابه به تلگرام را دارد. با خرید ممبر کانال ، می توانید در جذب اعتبار بسیار موفق تر عمل کنید.

خوشبختانه ، ایتا مانند تلگرام ، سختگیری ای برای خریداران ممبر کانال ندارد و با خیال راحت می توانید ممبر خرید کنید.

آموزش خرید ممبر ایتا

خرید ممبر بسیار آسان است.فقط کافیست که آیدی یا لینک کانال خود را از قسمت توضیحات کانال خود کپی کرده و با انتخاب گزینه “سفارش” ، لینک کانال را وارد کنید.سپس تعداد ممبر های مورد نظر را وارد کنید و درآخر گزینه پرداخت را انتخاب کنید.

سفارش شما با موفقیت ثبت شده و به زودی برای شما ارسال میشود.

خرید ممبر کانال ایتا ( فیک و واقعی ) [Eitaa]

ممبر کانال ایتا

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3225 ممبر واقعی و ایرانی توضیحات 250,000 تومان 200/50 فعال سفارش

توجه : به هیچ عنوان پس از ثبت سفارش ، اقدام به تغییر آیدی یا لینک کانال خود نکنید ، زیرا پس از این کار ، سرور های ما دسترسی ای به کانال شما نخواهد داشت و سفارش لغو یا نیمه تمام میشود.

این ممبر ها فقط برای کانال ایتا می باشد. برای خرید ممبر گروه ایتا به صفحه خرید ممبر گروه ایتا مراجعه کنید.

به هیچ عنوان لینک اشتباه ارسال نکنید(اگر آیدی کانال دیگری به اشتباه ارسال شود ، ممکن از ممبر به آن کانال ارسال شود و برای این مسئله ، اصلا ممبر رایگان یا بازگشت وجه نداریم).
کانال خصوصی نباشد.
به هیچ عنوان پس از ثبت سفارش ، آیدی یا لینک کانال خود را تغییر ندهید.

ممبر های کانال ایتا ، واقعی هستند؟

ما در فروشگاه شیراز سوشال ، انواع ممبر فیک یا واقعی را به فروش می رسانیم ، به هنگام ثبت سفارش به عنوان سرویس ها و قسمت توضیحات آن ها دقت کنید.

آیا ممبر کانال ایتا ، ریزش دارد؟

ممبر های فیک با توجه به سیستم ایتا نمیتوان تضمین کرد که آیا ریزش دارند یا خیر . اما درباره ممبر واقعی / اجباری ، به دلیل واقعی بودن ممبر ها ، کاملا به اختیار خود می توانند عضو کانال بمانند یا خیر.

ممبر اجباری ایتا چیست؟

سرویس ممبر اجباری، نوعی از ممبر است که ما به کاربرانی که کانال شما را دنبال می کنند ، خدمات رایگانی ارائه میدهیم و در ازای این خدمات ، از کاربران می خواهیم تا کانال شما را دنبال کنند.

فالوور ایتا

follower یا member معنی هر دو ، همان دنبال کننده یک صفحه است. پس برای خرید فالوور ایتا ، نیازی به جستجو برای خرید فالوور ندارید و از عنوان دیگر محصول که ممبر است می توانید خرید کنید.

برای خرید ممبر واقعی ایتا از بالای صفحه ، گزینه سفارش را انتخاب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)