1. زمان ذکر شده در توضیحات هر سفارش ، همیشه دقیق نبوده و ممکن از به دلایل تعداد سفارشات ، مشکلات سرور ، آپدیت های شبکه اجتماعی مورد نظر ، تعمیرات سایت و هر دلیل دیگری ، با تاخیر سفارش مورد نظر ارسال شود.(سرویس های ارزان 2 روز تا 4 هفته هم سابقه صف ارسال داشته است)
 2. میزان ریزش : به عواملی مانند : نوع اکانت بستگی دارد! یک اکانت صرفا برای دریافت هزینه از ما ساخته میشود و به سرور متصل میشود و یک اکانت فقط برای افزایش فالوور خود ساخته میشود. اگر که در توضیحات ذکر شده ریزش 10 درصد ، ممکنه به دلیل عدم علاقه کاربر به پیج ، مسدودی  ، غیرفعال یا حذف شدن پیج کاربر فالو کرده افزایش یابد.فالوور فیک ، توسط ربات ساخته میشود و اگر اینستاگرام بعد از چند روز متوجه شود اکانت فعالیتی مانند لایک و بازدید و.. را ندارد ، ممکن است آن اکانت حذف شود که باعث حذف اکانت از لیست فالوور های شما میشود
 3. هیچ تضمینی برای مشکلات بعد از خرید وجود ندارد ، گاهی ممکن است اینستاگرام ، تلگرام ، توییتر و فیسبوک یا دیگر برنامه ها تشخیص دهند که فالوور ها خریده شده است ، که ممکن است تمام فالوور ها را حذف کرده یا پیج شما را جریمه یا حتی مسدود کند ، پس قبل از خرید حتما درباره محصول و سرویس مورد نظر تحقیق کنید.
 4. وارد کردن شماره موبایل واقعی ، اجباری نبوده ، اما توجه کنید که اگر به هر دلیلی سفارش شما لغو شود ، به دلیل عدم وارد کردن شماره تماس ، امکان بازیابی و پیگیری سفارش وجود نخواهد داشت.
 5. تحت هیچ شرایطی همزمان از یک محصول چندین بار خرید نکنید .به عنوان مثال اگر برای یک پیج یا پست لایک خریداری کنید و مجددا از سرویس دیگری لایک خریداری کنید ، ممکن است لایک های تکراری دریافت کنید ، زیرا سرور تک تک شمارش نمیکند و قبل و آخر شمارشگر را مشاهده میکند. به دلیل اختلال در سرور ها ، تا زمان تکمیل سفارش قبلی ، سفارش جدید ثبت نکنید .
 6. به هنگام ثبت سفارش ، به آی دی و لینکی که وارد میکنید دقت کنید. در صورتی که لینک یا آی دی را اشتباه وارد کنید ، سفارشات و مبلغ قابل بازگشت نیست. در کادر ها ، ذکر شده است که جای آی دی ، حتما لینک وارد کنید ، گاهی ممکن است به دلیل وجود علامت هایی مانند آندرلاین ، هیفن ، دات و.. ، سرور تشخیص ندهد که آی دی برای چه شبکه اجتماعی و.. میباشد . حتما جای آی دی ، لینک وارد کنید.
 7. توضیحات هر محصول را با دقت مطالعه کنید!
 8. در هر صورت ، حتی خرابی سرویس های ما ، باعث لغو و بازگشت نخواهد شد ! اگر به توضیحات هر محصول توجه نکردید ، و سفارش دادید ، قطعا میپذیرید که مبلغی بازگشت داده نمیشود.مبلغ فقط به پنل کاربری اضافه شده تا سرویس های دیگری را سفارش دهید.حتی اگر سفارش بعد شما ، ماه ها طول بکشد.
 9. ارزانترین محصولات ، به معنای بهترین کیفیت نمیباشد !
 10. تضمین تمام سرویس ها یک ماه است و تضمین بیشتر در توضیحات هر سرویس ذکر میشود.
 11. اگر سفارشی برای یک لینک یا آیدی ثبت کرده اید ، به هیچ عنوان لینک و آیدی را تغییر ندهید ، زیرا وضعیت سفارش شما تکمیل شده میشود . اگر صد هزار سفارش تهیه کنید و فقط صد عدد از هر محصول را دریافت کنید و در میان سفارش لینک یا آیدی را تغییر دهید ، 99 هزار سفارش باقی مانده تحت هیچ شرایطی به لینک جدید ارسال نمیشود و متاسفانه مبلغ نیز بازگشت داده نمیشود! ( به دلیل اینکه تمام سفارشات در صف ارسال قرار میگیرند و امکان لغو و خاموشی سرور ها و.. وجود ندارد )
 12. برخی از محصولات ، مانند فالوور اینستاگرام ، اگر اکنون برای پیج x از سرویس y فالوور خریداری کنید ، ممکن است در سفارشات بعدی ، فالوور تکراری دریافت کنید . محصولاتی که نوشته شده است : شارژ مجدد دارد یا ندارد  ،به معنای همین موضوع است که آیا میتوان از سرویس y برای پیج x مجدد فالوور خریداری کرد یا خیر.
3.8/5 - (6 امتیاز)