1. زمان ذکر شده در توضیحات هر سفارش ، همیشه دقیق نبوده و ممکن از به دلایل تعداد سفارشات ، مشکلات سرور ، آپدیت های شبکه اجتماعی مورد نظر ، تعمیرات سایت و هر دلیل دیگری ، با تاخیر سفارش مورد نظر ارسال شود.(سرویس های ارزان 2 روز تا 4 هفته هم سابقه صف ارسال داشته است)
  2. میزان ریزش : به عواملی مانند : نوع اکانت بستگی دارد! یک اکانت صرفا برای دریافت هزینه از ما ساخته میشود و به سرور متصل میشود و یک اکانت فقط برای افزایش فالوور خود ساخته میشود. اگر که در توضیحات ذکر شده ریزش 10 درصد ، ممکنه به دلیل عدم علاقه کاربر به پیج ، مسدودی  ، غیرفعال یا حذف شدن پیج کاربر فالو کرده افزایش یابد.فالوور فیک ، توسط ربات ساخته میشود و اگر اینستاگرام بعد از چند روز متوجه شود اکانت فعالیتی مانند لایک و بازدید و.. را ندارد ، ممکن است آن اکانت حذف شود که باعث حذف اکانت از لیست فالوور های شما میشود
  3. وارد کردن شماره موبایل واقعی ، اجباری نبوده ، اما توجه کنید که اگر به هر دلیلی سفارش شما لغو شود ، به دلیل عدم وارد کردن شماره تماس ، امکان بازیابی و پیگیری سفارش وجود نخواهد داشت.
  4. به هنگام ثبت سفارش ، به آی دی و لینکی که وارد میکنید دقت کنید. در صورتی که لینک یا آی دی را اشتباه وارد کنید ، سفارشات و مبلغ قابل بازگشت نیست. در کادر ها ، ذکر شده است که جای آی دی ، حتما لینک وارد کنید ، گاهی ممکن است به دلیل وجود علامت هایی مانند آندرلاین ، هیفن ، دات و.. ، سرور تشخیص ندهد که آی دی برای چه شبکه اجتماعی و.. میباشد . حتما جای آی دی ، لینک وارد کنید.
  5. توضیحات هر محصول را با دقت مطالعه کنید!
  6. ارزانترین محصولات ، به معنای بهترین کیفیت نمیباشد !
  7. تضمین تمام سرویس ها یک ماه است و تضمین بیشتر در توضیحات هر سرویس ذکر میشود.
  8. اگر سفارشی برای یک لینک یا آیدی ثبت کرده اید ، به هیچ عنوان لینک و آیدی را تغییر ندهید ، زیرا وضعیت سفارش شما تکمیل شده میشود . اگر صد هزار سفارش تهیه کنید و فقط صد عدد از هر محصول را دریافت کنید و در میان سفارش لینک یا آیدی را تغییر دهید ، 99 هزار سفارش باقی مانده تحت هیچ شرایطی به لینک جدید ارسال نمیشود و متاسفانه مبلغ نیز بازگشت داده نمیشود! ( به دلیل اینکه تمام سفارشات در صف ارسال قرار میگیرند و امکان لغو و خاموشی سرور ها و.. وجود ندارد )
  9. برخی از محصولات ، مانند فالوور اینستاگرام ، اگر اکنون برای پیج x از سرویس y فالوور خریداری کنید ، ممکن است در سفارشات بعدی ، فالوور تکراری دریافت کنید . محصولاتی که نوشته شده است : شارژ مجدد دارد یا ندارد  ،به معنای همین موضوع است که آیا میتوان از سرویس y برای پیج x مجدد فالوور خریداری کرد یا خیر.
3/5 - (3 امتیاز)