خرید فالوور اینستاگرام
خرید سابسکرایب یوتیوب

دانلود از توییتر ( توییتر دانلودر )

دانلود رایگان و سریع ویدئو و تصاویر

دانلود از توییتر ( توییتر دانلودر )

با کمک ابزار توییتر دانلودر (twitter downloader) میتوانید تمام عکس و فیلم های توییتر را با سرعت بالا و بدون نیاز به ثبت نام و.. دانلود کنید. فراموش نکنید برای دانلود عکس و فیلم ، نیاز است صفحه توییتر مورد نظر خصوصی نباشد و کاملا عمومی باشد تا این ابزار بتواند به فایل مورد نظر دسترسی داشته باشد.

نحوه دانلود با این ابزار چگونه است؟

برای دانلود فیلم و تصاویر توییتر ، وارد حساب توییتر خود شوید ، لینک عکس یا فیلم مورد نظر را کپی کنید و آنرا در کادر بالا قرار دهید و سپس گزینه دانلود را انتخاب کنید.سپس پس از چند ثانیه لینک دانلود مستقیم فایل مورد نظر شما آماده میشود و میتوانید با انواع کیفیت آنرا دانلود کنید.

شروع دانلود

1

برای دریافت لینک دانلود با کامیپیوتر یا از طریق وبسایت ، روی عکس یا فیلم مورد نظر کلیک کنید.سپس وارد صفحه جدیدی که میشود ، از قسمت کادر آدرس (url) لینک نمایش داده شده را کپی کنید.

2

اگر با گوشی موبایل هستید ، برای دریافت لینک از طریق اپلیکیشن توییتر ، روی عکس یا فیلم مورد نظر کلیک کنید ، گزینه اشتراک (3 دایره کنار هم ) را انتخاب کنید ، سپس گزینه کپی پیوند یا copy link را انتخاب کنید.

3

لینک دریافت کرده را در کادر بالا قرار دهید ، سپس گزینه دانلود را انتخاب کنید تا لینک مستقیم فیلم و عکس را نمایش دهد.در آخر کیفیت مورد نظر را انتخاب کنید تا دانلود آغاز شود.