خرید ممبر کانال تلگرام ( عضو کانال ) با انواع سرویس ها

خرید ممبر کانال تلگرام

ممبر کانال تلگرام 🚨⭐🚨⭐

تاکنون سرویس ای اضافه نشده است.

فروش ممبر کانال تلگرام (Member telegram) با بیش از 50 نوع سرویس و کیفیت .

خرید عضو کانال تلگرام ، در کسب درآمد از راه تبلیغات ، بسیار موثر میباشد.در واقع کانالی که تعداد ممبر بیشتری داشته باشد ، کاربران را بیشتر برای تهیه تبلیغات ، جذب میکند.

اگر آموزش یا محصولی را برای فروش داشته باشید و چندین کانال از آن محصول یا آموزش وجود داشته باشد ، کاربران کانالی را انتخاب میکنند که تعداد ممبر های بیشتری را دارد(بیشتر به تعداد با عضو بالا ، اعتماد میکنند )

ممبر کانال تلگرام به شما کمک میکند تا توجه بسیاری را به کانال خود جلب کنید و به فروش بیشتر و تبلیغات بیشتر دست پیدا کنید.

 

* ترفند ویژه فروش و جذب ممبر واقعی ( اختصاصی شیراز سوشال )

آیا میدانید که کاربران تلگرام ، برای خرید یک محصول ، در قسمت جستجو ها ، نام کالای خود را جستجو میکنند؟

این یک ترفند بسیار عالی هست که اولین بار توسط شیراز سوشال منتشر شده است : برای جذب مشتریان بیشتر برای هر محصول ، با کمک شماره مجازی ، میتوانید بسیار اکانت تلگرام بسازید . هر اکانت تقریبا 5000 تومان هزینه ساخت دارد. باهر اکانت میتوانید 10 کانال بسازید.

حال اگر قصد فروش محصول خود را دارید ، برای هر محصول ، یک کانال میتوانید بسازید و در کانال ذکر کنید که برای خرید آن محصول ، به کانال اصلی شما مراجعه کنند. حال ، اصلی ترین کار این است که بعد از ساخت کانال ، عنوان کانال را نام دقیق محصول قرار دهید و در قسمت توضیحات کانال ، نیز نام محصول و توضیحات کوتاه قرار دهید.

حال اگر کاربران ، نام آن محصول را سرچ کنند ، کانال شما برای خرید آن محصول ، نمایش داده میشود.

در این میان ، نیاز است که کانال شما ، ممبر های غیر رند داشته باشد. یعنی اگر قصد داشتید ، 1000 عضو خریداری کنید ، اینکار ، باعث شک تلگرام ،به فیک بودن کانال میشود.پس پیشنهاد میشود اعداد غیر رند را برای خرید ممبر تلگرام انتخاب کنید.مثلا 687 یا 1354 عدد خریداری کنید. شیراز سوشال ، تنها فروشگاهی است است که میتوانید به تعداد دلخواه ، ممبر خریداری کنید و محدودیت در این زمینه وجود ندارد.

نکته : اگر قصد دارید در نتایج جستجو ، برای ایرانیان ، کانال نمایش داده شود ، بهتر است ممبر ایرانی خریداری کنید.(زیرا اگر چند کانال عنوانشون با موضوع محصول یا اسم کانال یکی باشه ، تلگرام ، کانال را مرتبط با مکان کاربران ، برای نمایش در اولویت قرار میدهد.

هر محصول ، تضمین و غیر تضمینی ، فیک و واقعی ، ایرانی خارجی ، متفاوت است . پس به هنگام خرید ممبر تلگرام ، به توضیحات هر محصول توجه کنید.

Rate this page