درباره شیراز سوشال

شیراز سوشال در سال 1400 در شهر شیراز در محله معالی آباد و خیابان دنا ، راه اندازی شد.

 

دلیل ارزانی عجیب و قریب محصولات شیراز سوشال چیست؟

سال هاست که برخی از سایت های فروشگاه خدمات مجازی مانند فالوور و لایک اینستاگرام و… محصولات خود را بالای 5 هزار تومان به فروش میرسانند و در این مدت مشتریان و اعتبار بسیاری به دست آورده اند. قیمتی که این سایت ها از سال ها قبل ارائه می دهند ، گران فروشی بیش نبوده است ! اگر محصولی تولید و به فروش میرسد ، نیاز است که میزان هزینه را ضربدر نرخ 30 تا 50 درصدی کرد تا گران فروشی نشود و قیمت معقولانه شود.

اما متاسفانه به دلیل اینکه برخی از این سایت ها از اولین سایت های فعال در زمینه فروش خدمات مجازی بوده اند ، قیمت هایی تا چند هزار درصدی از هزینه ایجاد شده به فروش رسانده اند و به دلیل نبود رقیب ، کاربران اعتراضی نکرده اند.بیشترین هزینه برای 1000 بازدید اینستاگرام حدود 800 ریال میباشد که با نرخ 30 تا 50 درصد نرخ سود باید فروخت تا گران فروشی نشود و درآمد حلال باشد.

ممکن است برخی از فروشگاها از راهای بسیار پیچیده و پر هزینه ای برای ارسال بازدید اینستاگرام استفاده می کنند ، اما راهایی وجود دارد که به کمترین هزینه ها این میزان بازدید ارسال شود!

شیراز سوشال راه های پیشرفته ای را برای ارائه خدمات استفاده می کند که باعث کاهش هزینه بسیار شده است و به همین دلیل قیمت ها ارزان است!

از چه راه هایی میتوان به شیراز سوشال اعتماد کرد؟

نماد اعتماد الکترونیک ( اینماد )

شیراز سوشال دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران می باشد که با کلیک بروی نماد اعتماد می توانید از تایید شدن اطلاعات هویتی مدیران سایت شیراز سوشال مطلع شوید:

نماد اعتماد الکترونیک اینماد

 

دارای نماد های پرداخت

اخذ دو نماد پرداخت از شرکت های معتبر(با جستجوی نام شرکت ها از صحت اعتبار این شرکت ها استعلام بگیرید)

1 trusted logo

 

بروی نماد ها کلیک کنید تا از صحت نماد ها مطمئن شوید.

5/5 - (2 امتیاز)