خدمات اکسپلور اینستاگرام (ذخیره پست ، اشتراک پست و...)

خدمات اکسپلور اینستاگرام (ذخیره پست ، اشتراک پست و...)

خدمات اکسپلور اینستاگرام 💜🚀

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3071 ارسال پست به اکسپلور توضیحات 3,915 تومان 20000000/100 فعال سفارش

خدمات اکسپلور ، به منظور نمایش بیشتر پست و ویدئو ها به افرادی است که هنوز شمارا فالو نکرده اندً!

اکسپلور اینستاگرام که با علامت قطب نما در اینستاگرام نشان داده میشود ، یک امکان است که در آن ، مطالب مرتبط با سلایق شما را نشان میدهد.یا مطالبی را که فالووینگ های شما ( کسانی که فالوشون کردید ) لایک کرده اند یا با آن پست و ویدئو تعامل داشته اند را به شما نشان میدهد.

هر پست در اکسپلور اینستاگرام ، فقط یکبار به شما نشان داده میشود.اگر آن پست را لایک کنید ، (به عنوان مثال ، پست ورزشی مثل فوتبال و..) برای دفعات دیگر ، باز هم به شما در اکسپلور ، پست ورزشی نشان داده میشود. اگر پست مربوط به لباس و پوشاک را لایک کنید ، از پیج هایی که مربوط به پوشاک هستند ، با اینکه آنها را فالو نکرده اید ، پست نشان داده میشود. و اینکه کسانی که شما را فالو کرده اند ، نیز آن پست را در اکسپلور خود مشاهده میکنند.

اکسپلور اینستاگرام ، به این جهت است که بدون اینکه فالوور خریداری کنید ، برای شما فالوور واقعی ارسال کند.(از سمت ما ارسال نمیشود ، بلکه توسط پیج خود شما در هنگامی که در اکسپلور نشان داده میشود ، جذب میشود)

برای ورود به اکسپلور ، نیاز است که با کاربران خود ، تعامل داشته باشید.یعنی هر پست را که ارسال میکنید ، فالوور شما ، آن پست را لایک کند ، یا به اشتراک بگذارد یا ذخیره کند تا بعدا آن را مشاهده کند.

حال خدمت اکسپلور اینستاگرام شیراز سوشال در این زمینه برای افزایش نرخ تعامل شما با دیگر پیج ها ، به وجود آمده است.

ما در شیراز سوشال ، ذخیره پست ، اشتراک پست و.. را قرار دادیم که به شما در جهت ورود به اکسپلور اینستاگرام ، کمک کند.

برای ورود به اکسپلور  ،نیاز است که چندین خدمت را باهم خریداری کنید.مثل لایک با ذخیره و اشتراک پست(که خرید کامنت هم کمک بسیاری میکند.)

نکات قبل از خرید:

1-پیج به هیچ عنوان خصوصی نباشد ، چون سرور نمیتواند به پست دسترسی داشته باشد.

2-هر نوع سفارش را به اندازه هم ، خریداری نکنید ! اگر قصد خرید 1000 نوع محصول را دارید ، 100 تاشو ذخیره پست ، 200 تاشو لایک ،150 تا اشتراک پست ، 450 تاشو بازدید ، 100 تاشو کامنت خریداری کنید تا تعداد و نرخ تعامل ، طبیعیتر نشان داده شود.

 

 

دلیل یکی بودن نوع خدمات و متفاوت بود قیمت ها ، در سرعت ارسال ، مکان کاربران، کیفیت (فیک یا واقعی ) بودن نوع محصول میباشد

ترفند های ورود به اکسپلور اینستاگرام

در ادامه ، ویدیو هایی از ترفند های جددید و مفید را برای شما آماده کرده ایم که با کمک و انجام این ترفند ها می توانید در اکسپلور دیده شوید.

1- پست های خود را در تایم مشخص منتشر کنید

منبع ویدیو : badamooz

درباره ویدیو : برای اینکه از پست هایی که منتشر می کنید بهترین نتیجه را بگیرید ، سعی کنید ساعت 9 شب پست ها را منتشر نکنید!

بهترین راه برای ارسال پست چیست؟ چگونه بهترین زمان برای ارسال پست را انتخاب کنیم؟

5/5 - (1 امتیاز)