خرید فالوور کلاب هاوس ( Clubhouse )

خرید فالوور کلاب هاوس

فالوور کلاب هاوس

شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثروضعیتعملیات ها
3095 فالوور کلاب هاوس ( سرور جدید ) توضیحات 277,594 تومان 200/20 فعال سفارش
2853 فالوور کلاب هاوس تا حجم 3K و سرعت ارسال 3K در روز بدون ریزش 463,978 تومان 5000/50 فعال سفارش
2855 فالوور کلاب هاوس سرور جدید تا سقف 10 هزارتا – سرعت ارسال 5k روزانه توضیحات 1,189,688 تومان 5000/100 فعال سفارش

 

با کمک خرید فالوور/ممبر برای اتاق های کلاب هاوس ، میتوانید توجه شنوندگان زیادی را به خود جلب کنید.

در واقع اتاق های با کیفیت و جنجالی ، تعداد فالوور های زیادی را کسب میکنند.حال اگر شما برای خود فالوور خریداری کنید ، در واقع این موضوع را نشان میدهید که اتاق شما نیز هواداران بسیاری دارند.اگر اتاق شما در مورد موضوعات آموزشی خاصی میباشد ، و کاربر به دنبال آن آموزش باشد و نام آموزش را سرچ کند ، به آن اتاقی بیشتر توجه میکند که فالوور بیشتری دارد و آن اتاق را فالو میکند!

خرید فالوور clubhouse ، مانند خرید فرصتی برای به دست آوردن فالوور های هدفمند میباشد.

فالوور ها ریزش دارند؟

اکنون خیر ! زیرا کلاب هاوس مانند اینستاگرام به خریده شده بودن فالوور و یا افزایش ناگهانی فالوور ها توجه خاصی ندارد.زیرا کلاب هاوس در ابتدای شروع خود است و سعی میکند به کاربران خود آسانتر بگیرد و امکاناتی به آنها بدهد.

خرید فالوور کلاب هاوس ارزشی دارد؟

قطعا بله ، زیرا اگر تعداد فالوور شما زیاد باشد ، و به عنوان مثال موضوع Room شما در مورد کهکشان ها و.. است ، و کاربری که کلمه کهکشان را سرچ میکند ، به آن اکانتی توجه میکند که تعداد بیشتری فالوور دارد ، و به این موضوع فکر میکند که قطعا این اکانتی که بیشتر فالوور دارد، قطعا کیفیت بهتری داشته است که توانسته این میزان فالوور را کسب کند!

چگونه به شیراز سوشال اعتماد کنیم؟

شیراز سوشال از 3 ارگان دولتی موفق به کسب نماد شده است و کاملا توسط این 3 ارگان تایید هویت شده است که میتوانید از پایین صفحه با انتخاب گزینه نماد، لیست تمام نماد های مارا مشاهده کنید
5/5 - (1 امتیاز)